פשוט צאו. צאו לגלות, ללמוד שפה חדשה, צאו להליכה, רוצו, החליקו, רכבו או טפסו, עשו משהו יוצא דופן, ותגרמו לעולם להיראות גדול שוב. צאו וראו. גלו מה תוכלו עוד ללמוד על החיים, לחוות עוד, ולצחוק על כך מאוחר יותר. יש לכם את החופש ליהנות מחייכם עד למקסימום, למצות כל הזדמנות חדשה. עכשיו זה הזמן שלכם, אל תעצרו, פשוט צאו לדרך!

לראות ברור יותר. לראות אחרת. גלו את עדשות המגע.


מעדשות מגע מה ניתן לצפות

חופש

מחפשים מענה לפעילות גופנית? עדשות מגע פשוט משחררות נותנות מענה ראייה אמין בזמן אימון וכושר, גם כשאתם רוצים לעמוד בקצב של החברים שלכם. זאת ועוד, ניתן להרכיב אותן מתחת למשקפי השמש.

ביטחון עצמי וסטייל

עדשות מגע הן דקות ובלתי-נראות, לימים בהם מתחשק מראה טבעי, ללא משקפיים ולרגעים שרוצים לתת בוסט לחיזוק הביטחון העצמי.

טכנולוגיה וגיימינג

מעבר לעובדה שהן מעניקות שדה ראייה בלתי מוגבל בעת שימוש במכשירים דיגיטליים, עדשות מגע מסוגלות לסייע לעיניכם לחוש רעננות ונוחות בשימוש מול מסכים לאורך זמן.

מזג האוויר

בכל מזג אוויר גם בקור ובגשם, או במעבר בין חדרים ממוזגים ומזג אוויר חם, עם עדשות מגע אין צורך לחשוש ממשקפיים רטובים או מצופים שכבת אדים.

מחיר נוח

ישנו מגוון רב של אפשרויות וסוגי עדשות מגע, בהתאם לצרכי הראייה ולסגנון החיים, באפשרותכם לשלוט בעלויות בהתאם לתדירות הרכבת העדשות. גלו כבר היום עוד על סוגי עדשות המגע.


התחילו כבר היום בהתנסות ללא תשלום של עדשות מגע מבית ®ACUVUE.

למדו כיצד לנקות ולתחזק את עדשות המגע שלכם כהלכה

† לתשומת לבכם: ייתכן שיחולו עליך עלויות בדיקת עיניים והתאמה עדשות מגע על-ידי איש מקצוע. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה בלבד. התנסות אחת לאדם. התאמת העדשות בכפוף לשיקול דעתו המקצועי של  האופטומטריסט בלבד. למימוש רק באופטיקות המשתתפות. לתנאים וההגבלות המלאים