היום זה היום הטוב ביותר לנסות עדשות מגע!

שובר זה מיועד לתזכר אותך לשאול את האופטומטריסט על קבלת עדשות מגע חינם, את/ה יכול/ה גם לקבל עדשות ניסיון ללא תשלום על ידי ביקור אצל כל אופטומטריסט המשתתף בתוכנית, אשר יקבע אם עדשות מגע המותג ®ACUVUE מתאימים לך. עדשות ניסיון יסופקו לאופטיקה עם שליחת המידע שנתת, את/ה מסכים/ה לכך ש- Johnson & Johnson Johnson Medical תוכל להשתמש בו כדי ליצור עמך קשר וכי הוא יחול על-ידי מדיניות הפרטיות של Johnson & Johnson Medical Ltd. תשובותיך ישמשו להתאמה אישית של הודעות אליך. כל השדות חובה. 

* לתשומת לבך: ייתכן שיחולו עליך עלויות בדיקת עיניים והתאמה עדשות מגע על-ידי איש מקצוע. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה בלבד. התנסות אחת לאדם. התאמת העדשות בכפוף לשיקול דעתו המקצועי של האופטומטריסט בלבד. למימוש רק במכוני האופטיקה המשתתפים. ראה קישור לתנאים וההגבלות המלאים.

עדשות מגע איך מתחילים?

דברים חשובים שאת/ה צריך/ה לדעת לפני שאת/ה הולך לאופטומטריסט

אנא שים/י לב במידע שמילית בטופס זה יעשה שימוש לטובת משלוח השובר ולטובת שיפור המוצרים והשירותים שאנו מציעים לך. ע"י שליחת פרטי ההתקשרות עימך, את/ה מסכים/ה לשימוש במידע האישי שלך כפי שנקבע במדיניות הפרטיות שלנו ואת/ה מסכים ומקבל/ת את התנאים וההגבלות של הטבת "שובר ההתנסות".

https://www.acuvue.co.il/contact-us