על מה כל הסיפור?

כל עין היא מיוחדת ואנחנו באקיוביו מקבלים השראה מכולן. זאת הסיבה שהעדשות שלנו מצוידות בחדשנות בהשראת העין - טכנולוגיות מתקדמות הפועלות בהרמוניה עם עיניך.

הכל חלק מהמחויבות התמידית שלנו להעניק לך חוויית ראייה צלולה, נוחה ובריאה.
כדי שתתרכז בחייך, ולא בעדשות שלך.

איך עובדת החדשנות?

עדשות מגע אקיוביו מביאות עימן חידושים ייחודיים שנועדו לסייע לנוחות ההרכבה, לראייה צלולה ולבריאות העין.

לעדשות המגע שלנו יש קצוות דקיקים במיוחד התואמים לצורה הטבעית של העין שלך, כך יצרנו חווית הרכבה נוחה במיוחד ותחושה של כמעט "ללא עדשה".1

עדשות המגע שלנו מכילות בתוכן רכיבי לחות מתקדמים, כדי שעינייך ירגישו רעננות לאורך כל היום.

אנו מחויבים לסייע בשמירה על בריאות העין שלךמה שהוביל אותנו לשלב רכיב מתקדם הסופג קרני אולטרה סגול ומסייע לחסום קרינה מזיקה.

רתמנו את עוצמת נוגדי-חמצון ושילבנו אותה בעדשות המגע שלנו, ליצירת מה שאנחנו קוראים נוגדי-חמצון לשיפור הנוחות.

שילוב של נוגד חמצון בעל עוצמה של פי 4 מוויטמין *E, עוזר לשמור על רכיבי הדמע החשובים במצבם הטבעי, ולשפר את נוחות הרכבת העדשה.

עיצוב העדשה שלנו המותאם לאישון המשתנה נוצר כך שיוכל להתאים לאישונים ברוב הגדלים ולאפשר ראייה ברורה יותר למרחק קרוב, רחוק ומה שביניהם.

מטופלים הסובלים מאסטיגמציה (צילינדר) צריכים שהעדשות שלהם ישמרו על יציבות, אך תנועות טבעיות של הראש והעין עלולות לעיתים לגרום להם לזוז ממקומן.

עדשות המגע שלנו משלבות 4 אזורי איזון הפועלים באופן טבעי עם העפעפיים ורותמים את תנועת המצמוץ הטבעית כדי לעזור לעדשות להישאר במקומן.

מתחילים עם עדשות מגע

נסה/י את עדשות המגע ACUVUE® עוד היום!

מצא/י אופטמטריסט בקרבתך שמציע עדשות מגע ACUVUE®

1. נתונים מקובץ JJV 2018, ביצועים קליניים ומבט כללי על ביצועי חומרי גלם.

* כפי שהודגם בניסוי מעבדה שהשתמש במסת בסיס.

כל עדשות המגע ממותג ®ACUVUE הינן בעלות חסימת UV מדרגה 1 או 2 ועוזרות לתת הגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה אל הקרנית ופנים העין. עדשות מגע חוסמות UV אינן מהוות תחליף למשקפיים חוסמי UV כגון: משקפי מגן או משקפי שמש חוסמי UV, מאחר והן אינן מכסות לחלוטין את העין והאזור סביב לה. המשיכו להשתמש במשקפי שמש חוסמי UV כפי שהומלץ לכם על ידי המומחה לבריאות העין

+ לתשומת לבך: ייתכן שיחולו עליך עלויות בדיקת עיניים והתאמה עדשות מגע על-ידי איש מקצוע. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה בלבד. התנסות אחת לאדם. התאמת העדשות בכפוף לשיקול דעתו המקצועי של האופטומטריסט בלבד. למימוש רק במכוני האופטיקה המשתתפים, מותנה בהצגת השובר.