היתרונות של חסימת UV

עדשות מגע שעוזרות להגן על עיניך מפני השמש

אתם בטח מגנים על עורכם מפני קרני אולטרא-סגול (UV), אך האם ידעתם שגם העיניים זקוקות להגנה מהשמש? כל עדשות המגע של המותג ACUVUE®‎ חוסמות יותר מ-98% מקרני ה-UVB ו-85% מקרני ה-UVA של השמש כסטנדרט.*1

כיצד להגן על עיניך מפני השמש

הגן על עיניך גם בימים מעוננים וקודרים

רובנו נזהרים ומגנים על העיניים בימים של שמש, אולם קרני ה-UV מסוגלות להזיק לעיניים גם בימים מעוננים. מסיבה זו תמיד חשוב לעזור להגן על העיניים מפני חשיפה לקרני UV כל הזמן.

שים לב לשעה ביום

עוצמת השמש בשיאה מ-10:00 בבוקר עד 14:00 בצהריים. עם זאת, הסיכון לנזקי שמש לעיניך הוא הגבוה ביותר מאמצע הבוקר ועד לשעות אחר-הצהריים המאוחרות. נסה לעזור להגן על העיניים לכל אורך היום.

היזהר מהשתקפות אור

אור שמשתקף מחול, שלג או מים מחזק את החשיפה לשמש. כשאתה בחוף, בסקי, בקרבת מים או במקומות גבוהים עליך להקדיש תשומת לב רבה להגנת העיניים.

חבוש כובע

כובע רחב-שוליים ישפר את ההגנה על העיניים. הוא גם יעזור לך להגן על הפנים והחזה מנזקי השמש וימנע מכת שמש.

הגנה על העיניים מפני השמש

אם תבחר להשתמש במשקפי שמש להגנה מפני קרינת UV, נסה לבחור עדשות גדולות בסגנון שיגן על עיניך במידה הרבה ביותר
עליך לדעת שגם משקפי שמש באיכות טובה עדיין מאפשרים חדירת שמש מסביב למסגרת. עדשות מגע עם מסננים לחסימת UV ממוקמות על הקרניות ועדשות העיניים ועוזרות להעניק להן הגנה נוספת מפני חדירת קרני UV מזיקות. בשילוב עם משקפי שמש וכובע רחב-שוליים, עדשות אלו יספקו הגנה מקיפה יותר
חשוב להיזהר גם מהשתקפויות אור. אור שמשתקף מחול, שלג או מים מחזק את החשיפה לשמש. כשאתה בחוף, בסקי, בקרבת מים או במקומות גבוהים עליך להקדיש תשומת לב רבה להגנת העיניים.

התחלת השימוש בעדשות מגע

בוא להתחיל ולהתנסות בעדשות מגע עוד היום

האופטומטריסט יעזור לך למצוא מהי העדשה ממותג ®ACUVUE‎ שמתאימה לך ביותר.

† לתשומת לבך: ייתכן שיחולו עלויות בדיקת עיניים והתאמת עדשות מגע על-ידי איש מקצוע. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה בלבד. התנסות אחת לאדם. התאמת העדשות בכפוף לשיקול דעתו המקצועי של האופטומטריסט בלבד. למימוש רק במכוני האופטיקה המשתתפים. ראה קישור לתנאים וההגבלות המלאים.

* כל עדשות המגע ממותג ®ACUVUE הינן בעלות חסימת UV ועוזרות לתת הגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה אל הקרנית ופנים העין. עדשות מגע חוסמות UV אינן מהוות תחליף למשקפיים חוסמי UV כגון: משקפי מגן או משקפי שמש חוסמי UV, מאחר והן אינן מכסות לחלוטין את העין והאזור סביב לה. המשיכו להשתמש במשקפי שמש חוסמי UV כפי שהומלץ לכם על ידי המומחה לבריאות העין.

1. נתונים מקובץ JJV 2018. טיעונים הקשורים למותג ®ACUVUE בנושא ביצועים קליניים ומאפיינים של חומרים הגלם.