למה לבחור בעדשות מגע ®ACUVUE?

מהו מקור ההשראה לעיצוב עדשות המגע שלנו?

העיניים שלך הן ההשראה שלנו. כבר יותר משלושים שנה שאנו פועלים במרץ לייצור עדשות מגע שיתאימו בהרמוניה במיוחד לעיניך, לסגנון החיים שלך ולצורכי תיקון הראייה שלך. אנו מבינים כמה חשובה לך ראייתך, ומתוך מסירותנו לייצר מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, הצבנו לעצמנו משימה להפוך לחברת עדשות המגע המובילה בעולם.

תמיכה בעיניים רגישות

עדשות המגע שלנו תוכננו להתאים במיוחד לעינים שלך. הן עוזרות להעניק פתרון נוח לראייה מקרוב ומרחוק ללא משקפיים. אם אתה מרגיש שעיניך נוטות לרגישות יתר, גירוי או אלרגיות, אל דאגה,יש לנו מוצרים גם עבורך.

נוחות בסביבות מאתגרות

אתה מעוניין שעדשות המגע יעניקו לך תחושה נוחה. עם זאת, שעות ארוכות של שימוש במכשירים דיגיטליים או פעילות בסביבות יבשות ומאובקות עשויים לאתגר את עדשות המגע שבחרת. צפה במגוון המוצרים שלנו שתוכננו לעזור ולהעניק לעיניך תחושה נוחה גם בסביבות מאתגרות.

החלפה אחת לחודש

מחפש עדשות מגע לשימוש חוזר עם הרכבה יומית, שתוכל להרכיב לזמן ממושך? צפה במגוון מוצרינו שנועדו לעזור לך לשמור על תחושה נוחה ונינוחה בעיניים לאורך שבועות ארוכים.

התחלת השימוש בעדשות מגע

נסה/י את עדשות המגע ACUVUE® עוד היום!

מצא/י אופטמטריסט בקרבתך שמציע עדשות מגע ACUVUE®

*לתשומת לבך: ייתכן שיחולו עליך עלויות בדיקת עיניים והתאמת עדשות מגע על-ידי איש מקצוע. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה בלבד. התנסות אחת לאדם. התאמת העדשות בכפוף לשיקול דעתו המקצועי של האופטומטריסט בלבד. למימוש רק במכוני האופטיקה המשתתפים. ראה קישור לתנאים וההגבלות המלאים.