הרכבת עדשות מגע בתקופת נגיף הקורונה (COVID-19)

אצלנו ב- ®ACUVUE  הלקוחות תמיד עומדים בראש סדר העדיפויות, ובזמנים אלו של אי-ודאות מחשבותינו איתכם ועם בני משפחותיכם.

לאור ההתפתחויות האחרונות בנוגע לנגיף הקורונה  (COVID-19), רצינו לתת לכם מידע נוסף על אופן השימוש בעדשות מגע. בעוד כולנו מסתגלים לדרך החיים החדשה, נמשיך לעדכן את האתר שלנו כך שתוכלו למצוא בו מידע, הדרכה ותמיכה בכל הקשור להרכבת עדשות מגע.

איך להמשיך להרכיב עדשות מגע בבטחה

ניתן להרכיב עדשות מגע בבטחה תוך מניעת זיהומים אפשריים אם פועלים לפי הוראות השימוש והטיפול הנכונים שנתן לכם האופטומטריסט, הכוללות שטיפה, ניקוי וייבוש של הידיים ביסודיות לפני כל מגע בעדשות (בהרכבה או בהסרה).
 למידע נוסף לחצו על ניקוי וטיפול להלן.

ניקוי וטיפול 

בין אם אתם מרכיבים עדשות מגע יומיות או עדשות מגע לשימוש חוזר, שמירה על כללי היגיינה נכונים בעת השימוש בעדשות המגע חשובה מתמיד. כמו תמיד, יש לשטוף את הידיים עם סבון אנטי-בקטריאלי ומים לפני הרכבת עדשות המגע או הסרתן.

לקריאת ההנחיות הרשמיות של ארגון הבריאות העולמי (WHO) יש ללחוץ על הקישור מטה.

הרכבת עדשות מגע בעת מחלה

ההמלצה היא להרכיב משקפיים כאשר חשים לא טוב זאת עד להחלמה, מכיוון שאתם עשויים לחוש אי-נוחות בעיניים בימים אלו. ייתכן כי תבלו יותר זמן בשינה, מה שכמובן לא מומלץ לעשות בזמן הרכבת עדשות מגע.

אם אתם מרכיבים עדשות מגע יומיות יש להשליכן לאחר כל שימוש, כפי שאתם עושים בשגרה. אם אתם מרכיבים עדשות מגע לשימוש חוזר, מומלץ תמיד לפתוח זוג חדש בתום המחלה כדי לוודא שלא נשארים מיקרואורגניזמים על עדשות המגע.

אספקת עדשות מגע

היו רגועים שאנחנו נמשיך לספק את עדשות המגע  ®ACUVUE  גם בעת הזו, כך שאתם יכולים להמשיך ולרכוש אותן דרך האופטומטריסט שלכם ממש כמו בימים רגילים. רוב המרפאות וחנויות האופטיקה בארץ ממשיכות להציע שירותים ותמיכה טלפונית, כך שתוכלו להשיג אותם בקלות ולבצע הזמנה.

יצירת קשר

במידה והנכם זקוקים לעצות נוספות, קיימות דרכים רבות ליצור אתנו קשר:

באמצעות דוא"ל

שלחו דוא"ל לקבלת ייעוץ לכתובת 
[email protected]

שוחחו עם מומחה

התקשרו אלינו ושירות הלקוחות ישמח לעזור לכם!
 לטלפון שמספרו: 09-9591153, שלוחה 1
 

האופטומטריסט יעזור לך למצוא מהי העדשה ממותג ®ACUVUE‎ שמתאימה לך ביותר.

קראו איך לנקות ולטפל בעדשות המגע שלכם כמו שצריך