לדבר עם מבוגר על שימוש בעדשות מגע

רוצים לנסות את עדשות מגע  ®ACUVUE ? אם כן, דברו על זה קודם עם ההורים מכיוון שאם אתם מתחת לגיל 16, עליכם  להגיע לכל בדיקות ההתאמה בליווי מבוגר. לכן חשוב שההורים יהיו מודעים לכל העובדות ויבינו למה אתה רוצה לנסות את עדשות ®ACUVUE.

אם אחרי שתקראו את המידע המצורף, תחשבו שעדשות ACUVUE®  יכולות להתאים לכם, זה הזמן לדבר על זה עם הוריכם. אם תעדיפו שנפנה אליהם במייל, תוכלו להשתמש באפשרות 'שלח למבוגר'. אנחנו נעביר להם את כל המידע הדרוש על מנת שיהיו בטוחים שעדשות המגע שלנו מתאימות לך, בצירוף קישורים למידע נוסף ושובר התנסות חינם. ודאו קודם עם הוריכם שהם מסכימים שתיתנו לנו את כתובת המייל שלהם.

עקבו אחרי שלושה צעדים פשוטים אלה כדי להתקדם הלאה:

· תחשבו איך עדשות מגע יכולות לשדרג את חיי היומיום שלך. האם הן יאפשרו לך להשתתף בענפי ספורט אינטנסיביים יותר, להתרכז בכיתה או אולי יתרמו לביטחון העצמי שלך?

· שוחחו עם ההורים ושאלו אותם אם הם מסכימים שתיקחו אתכם את ערכת ההתנסות של ACUVUE®   לפגישה הבאה עם האופטומטריסט.

· שאלו את ההורים אם אתם יכולים לתת את השם וכתובת המייל שלהם כדי שנוכל לשלוח להם מידע נוסף על עדשות ®ACUVUE וקישור מיידי לקבלת שובר ניסיון חינם דרך המייל. אל תדאגו, נשלח להם רק את הפרטים שהם צריכים. הם לא יקבלו מאתנו דואר זבל.

בלחיצה על הקישור 'שלח למבוגר', את/ה מאשר/ת את הסכמתו של האדם שהכנסת את פרטי הקשר שלו. אנא בקשו מאתנו ליצור קשר רק עם אנשים שאתם יודעים ומאמינים שיהיו מעוניינים בקבלת המייל שלנו. נשתמש בכתובת המייל כדי לשלוח את המייל המבוקש בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

* שדה חובה

 אנא שימו לב, בדיקת עיניים מקצועית והתאמת עדשות מגע עשויות להיות כרוכות בתשלום. ראו את כל התנאים וההגבלות.