הרבה יותר קלילות, אווריריות ונוחות בעין מאוד נהנית מהמחשבה שיש לי הגנה מקרני השמש בעדשות :)
לאה אביב
היא בלתי נראית, אך היא שם על עיני והיא עושה פלאים! בעודה המשקפיים מכניסות אותי למסגרת מקובעת, היא, השובבה, פורצת לי גבולות ואפילו מאפשרת לי לפזול! חוצמזה, התלמידים יכולים ליהנות כך מזיו עיניי הירוקות!
איתן אבוחצירא
היי, אני משתמשת בעדשות המגע שלכם הרבה זמן. ניסיתי בעבר הרבה סוגים/ חברות אחרות אבל הם הכי נוחות לי ולא יכולה בלעדיהם .מיטל
מיטל הרוש
לאחר שנים של חששות מעדשות מגע החלטתי לנסות, אין דבר יותר כיף מלהגיע הביתה בסוף יום עבודה או לימודים ארוך בלי להרגיש את המשקל של המשקפיים על האף! פשוט חלום!
ליפז בניאיש
התחלתי להשתמש בעדשות מגע לקראת החתונה שלי. חיפשתי פיתרון שיאפשר לי להראות במיטבי, שיהיה לי נוח ועדיין אוכל לראות את האורחים שבאים לברך אותי:). מאז הבנתי שעדשות זה לא מפחיד, קל פשוט ומאוד נוח.
אסף אהרון
אפשר להפסיק לחפש את המשקפיים בכל פינה בבית, תמיד מניחה אותם איפשהו ושוכחת, צריך לדאוג לנקות אותן כל הזמן,הן עושות לי כאבים בראש ובאף.אין הרגשה של משהו שחוצץ כאשר מדברים עם אנשים אחרים
מעיין צסלר
העדשות האלה הן מוצר מושלם! הכי טובות לעיניים הכחולות הרגישות שלי. בזכותן אני רואה ברור לאורך כל היום. הן כמעט לא מורגשות בעין, לא גורמות לגירוי,לא מתיבשות בכלל! תודה לכם על הראיה החדה וההרגשה המופלאה!
אביגיל הוימן
הכרתי את חברה שלי בחנות אופטיקה הלפרין. הגעתי לשם לקנות פעם ראשונה עדשות, והיא המליצה לי על השימוש בACUVUE. לקחתי את המספר שלה, ומאז אנחנו 6 שנים ביחד.
אביב שמילוביץ
בגיל ההתבגרות שבו המראה החיצוני מאוד חשוב, גיליתי שאני זקוקה למשקפיים.המשקפיים הורידו לי את הבטחון העצמי ולא הסתדרתי עם העדשות הרגילות כי הם כאבו לי במהלך שעות לימוד הארוכות, עדשות ACUVUE שינו את חיי.
נוי כהן
עדשות מגע ACUVUE שינו את חיי מכמה סיבות פשוטות, אני יכולה להתאמן ולעשות ספורט מבלי חשש שהמשקפיים יפלו, לעמוד על הראש או ללכת על הידיים בכיף.. להרגיש טוב ולראות בטווח רחב ומבלי שמסגרת המשקפיים תפריע
אביגל גולדנטל

Pages