*המבצע הסתיים ב-7/8/2023, תודה לכל המשתתפים!*

קונים 3 קופסאות עדשות מגע יומיות ACUVUEⓇ  המשתתפות המבצע

ומקבלים את הרביעית מתנה*!

800by531_0723.png
3 + 1 על כל עדשות המגע היומיות

*בתוקף מיום 23.7.23 ועד 7.8.23 או עד גמר כמות ההטבות בבית העסק הספציפי לפי המוקדם מביניהם. המבצע עבור עדשות ספריות יומיות בלבד, לא כולל עדשות ®ACUVUE לאסטיגמציה (צילינדר) ו/או מולטיפוקל. עד 2 הטבות למשתמש קצה, המבצע מותנה ברכישה של 3 קופסאות מאותו הגודל ואותו הסוג. אין כפל מבצעים והטבות. למימוש בבתי העסק המשתתפים בלבד לפי הרשימה המפורסnת בעמוד זה,בכפוף לתקנון. ט.ל.ח.

עדשות מגע ®ACUVUE מיועדות לשימוש עפ"י מרשם אופטומטריסט מורשה או רופא עיניים בלבד. לקבלת מידע אודות הרכבה, טיפול ובטיחות נאותים, יש לשוחח עם מומחה העיניים שלך ולקרוא בעיון את הוראות השימוש המפורסמות גם באתר זה.

מצא/י את בית העסק הקרוב המשתתף במבצע!    

לא מכירים את העדשות שלנו? הרשמו להורדת שובר התנסות ופנו לאופטומטריסט מורשה בבית עסק המוכר את העדשות שלנו כדי לעבור בדיקת התאמה לצורך מימוש שובר ההתנסות

הגעת לבית עסק ברשימת בתי העסק המשתתפים במבצע אך לא מכבד את תנאי המבצע? 

אנא הודע לנו על כך

למה אקיוביו?

עדשות המגע ®ACUVUE  מיוצרות כבר משנת 1987 וכבר אז היו חדשניות בתחומן בתור עדשות המגע הרכות החד-פעמיות הראשונות בעולם! ומאז ועד היום אנו מחויבים לייצר מוצרים באיכות הטובה ביותר. כל עדשות המגע ®ACUVUE מציעות חדשנות, נוחות על העין, נוחות להרכבה, מעניקות ראיה צלולה וחדה, בעלות חסימת UV גבוהה ומשתלבות באופן טבעי עם העין.