עדשת המגע החכמה באור

הכירו את עדשת המגע החכמה באור ACUVUE® OASYS with Transitions™. עדשת מגע הראשונה מסוגה* שיודעת להתכהות ולהתבהר בחזרה לפי הצורך ומסתגלת ללא הרף לאור המשתנה1.

עדשת מגע שהולכת רחוק

עדשת המגע ACUVUE® OASYS with Transitions™ מאזנת ללא הרף ובמהירות את כמות האור הנכנס לעין בפנים או בחוץ, כולל סינון של אור כחול** וחסימה של קרני∞,4***UV

תוכלו להתרשם בעצמכם בעזרת כלי ההדגמה שלנו. פשוט הזיזו את העיגול הלבן ימינה ושמאלה לרוחב המסך.

שוער כדורגל מצמצם עיניים - עדשות מגע Acuvue Oasys Transitions שוער כדורגל עם עיניים פקוחות - עדשות מגע Acuvue Oasys Transitions
squinting
open

 

במקום להסתנוור, תראו יותר2

עדשת מגע זו, בעלת טכנולוגיית
Transitions™ Light Intelligent
עוזרת להפחית את ההשפעה המטרידה שעשויה להיות לאור על העיניים שלך.∞2

מפחיתה הילות וסינוורים בלילה2 ומעניקה ראייה צלולה וחדה.

עוזרת לראייה שלך להתאושש 5 שניות מהר יותר בעת חשיפה לאור בוהק. 2∞

תהיו חכמים באור!

כמעט שניים מתוך שלושה אנשים מציינים שלעיתים הם מוטרדים מאור.3 מרבית האנשים (94%) שסובלים מאור בוהק משתמשים בהתנהגויות מפצות כדי לעזור לעיניהם להתמודד עם התופעה.

המצאה חכמה

גאים לספר כי עדשת המגע החכמה באור ACUVUE® OASYS with Transitions™ זכתה באות החדשנות של מגזין TIME לשנת 2018

שאלות נפוצות

איך זה יראה על העין שלי? האם היא תתכהה?

העדשות מתכהות כאשר הן מופעלות ע"י קרינת UV ו-/או אור נראה באנרגיה גבוהה. (בטווח של האור הכחול) הם תוכננו במיוחד לספק את מירב התועלת* למטופלים תוך מזעור השינוי במראה העיניים. רמת ההפעלה תמיד תשתנה בתגובה לעוצמה וכמות האור שבנמצא, כך שברוב המצבים בעת שהייה בחוץ העדשה לא תהיה במצבה הכהה ביותר. בעת כניסה למקום סגור העדשות מתבהרות מהר בחזרה.1

 

האם עדשת המגע החדשה הזו מציעה תחליף למשקפי שמש? האם ניתן להרכיבן בשילוב משקפי שמש?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ אינן מיועדות לשמש כתחליף למשקפי שמש. עם זאת, ניתן להרכיבן עם משקפי שמש רגילות ללא מרשם. בעוד עדשות אלו אכן מספקות הגנת UV עבור האזורים בעין שהן מכסות, יתר חלקי העין ושאר האזורים הסובבים אותה עדיין חשופים לאור UV. משקפי שמש עוזרים בהגנה מלאה על העין כולה.

 

האם העדשה מופעלת באור מקורה או רק באור UV חיצוני?

העדשה מופעלת גם בתאורת פנים וגם בתאורת UV חיצונית. גם במצבן הבהיר ביותר, הן עדיין "עובדות" וממשיכות לסנן אור ולהתאים את עצמן לתנאי התאורה השונים.

 

האם סינון האור של העדשה עובד גם זה מבעד לשמשה הקדמית?

בעוד עדשות פוטוכרומטיות מגיבות לאור UV, השמשות הקדמיות לרכב חוסמות כמעט 100% מאור ה- UV. לכן מאחורי שמשת הרכב העדשה לא תופעל באופן מלא. העדשה תוכל במקרה זה להגיב לאור נראה באנרגיה גבוהה (HEV) ולרמות השונות של אור UV שחודר דרך חלונות המכונית. חשוב לציין כי ACUVUE OASYS® with Transitions™ אינן מהוות תחליף למשקפי שמש, וניתן להרכיבן לצד משקפי שמש רגילות ללא מרשם.

 


רוצים לדעת עוד? עברו לדף השאלות הנפוצות

^ניסויים קליניים הראו כי לקוחות בגילאי 40 עד 65 צפויים להפיק תועלת רבה יותר מיתרון זה במצב הלא פעיל של עדשות המגע ACUVUE® OASYS with Transitions™.

∞על ידי האצת התאוששות הראייה מאור בוהק והפחתת תופעת המצמוץ והכיווץ של העיניים.

**חושב לפי ISO-8980-3 עבור אורכי גל 380-460nm (אור כחול).

***כל עדשות המגע ממותג ACUVUE® הינן בעלות חסימת UV מדרגה 1 או 2 ועוזרות לתת הגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה אל הקרנית ופנים העין. עדשות מגע חוסמות UV אינן מהוות תחליף למשקפיים חוסמי UV כגון: משקפי מגן  או משקפי שמש חוסמי UV, מאחר והן אינן מכסות לחלוטין את העין והאזור סביב לה.

 

1. נתוני JJV ברשומות 2018. הגדרה של עדשות המגע ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™.

2. נתוני JJV ברשומות 2018. עדשות המגע ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ — טענות קליניות אובייקטיביות.

3. נתוני JJV ברשומות 2018. ביסוס השכיחות של אור טורדני.

4. נתוני JJV ברשומות 2016. השוואת המוצרים ממשפחת ACUVUE® OASYS. נתוני JJV ברשומות 2018. תכונות החומר: עדשות המגע ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS, ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ ועדשות מגע אחרות לשימוש חוזר.

עדשות מגע אינן מהוות תחליף למשקפי שמש

ACUVUE® OASYS הינו סימן מסחרי רשום של ג'יי סי הלת' קר בע"מ

Transitions™ הוא סימן מסחרי רשום. הלוגו, הטכנולוגיה ועדשות המגע העונים לשם: Transitions Light Intelligent Technology הם סימנים מסחריים של Transitions Optical, Inc משמשים תחת רישיון את Transitions Optical Limited.

© ג'יי סי הלת' קר בע"מ 2019.