Skip to main content

חפש

ג'ונסון & ג'ונסון קריירה

מחפש.ת עבודה עם משמעות? הגעת למקום הנכון!

בימים אלה אנו משדרגים את אתר הקריירה שלנו.
אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו - לחברות המובילות חדשנות בתחום הרפואה ומוצרים מצילי חיים.

 

ביוסנס וובסטר (ישראל) בע"מ
ביוסנס וובסטר, ספינת הדגל של חברות המכשור הרפואי בישראל, היא החברה המובילה בעולם בתחום האלקטרופיזיולוגיה לאבחון וטיפול בהפרעות קצב לב. החברה, המשתייכת לקבוצת החברות של ג'ונסון & ג'ונסון, שינתה את פני רפואת הלב בהביאה אל השוק את המערכת המתקדמת ביותר לניווט תלת-מימדי של צנתרים בלב. כיום החברה מפתחת מערכות ניווט תוך גופי לאפליקציות נוספות כגון אף-אוזן-גרון.

לביוסנס וובסטר אלפי מערכות המותקנות ברחבי העולם ובהן מטופלים מאות אלפי חולים מידי שנה.
במרכז הפיתוח ביוקנעם מועסקים למעלה מ 300 איש, בתחומי פיתוח מגוונים: תוכנה, חומרה, אלגוריתמיקה, הנדסת מערכת, איכות ורגולציה, תפעול והנדסה, וכן תפקידי מטה.

אם ברצונך לעבוד עם האנשים הטובים ביותר ולהוביל את המהפכה הבאה בתחום רפואת הלב, זו ההזדמנות!
ליצירת קשר והעברת קו"ח:
[email protected]
04-8131111

אומריקס ביופרמצבטיקה בע"מ
אומריקס ביופרמצבטיקה חברת ביו-טכנולוגיה מובילה חדשנות ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרים מצילי חיים שמקורם בפלזמה אנושית, ברמות האיכות הגבוהות ביותר. כחברה מקבוצת החברות של ג'ונסון & ג'ונסון, אנו דואגים לעולם ומחוייבים לסייע לאנשים להיות בריאים יותר, בעזרת הפתרונות החדשניים שלנו. מוצרי אומריקס מבוססים על פטנטים וטכונולגיה ייחודית ומתקדמת. הפתרונות שלנו מסייעים לעצירת דימומים במהלך ניתוחים וכן לחולים במחלות אוטואימוניות קשות.
אנו מעניקים לעובדינו לא רק מקום עבודה אלא מקום להתפתחות אישית ומקצועית, מקום שדואג לרווחת ובריאות עובדיו. מקום בו ניתנת הזדמנות להשאיר חותם ולהשפיע על עולם הבריאות של המחר. ההצלחה שלנו היא ההצלחה של העובדים שלנו.
תחומי גיוס עיקריים: ייצור ואחזקה, מחלקה טכנית, מעבדות, אבטחת איכות, הנדסה, רכש ושרשרת אספקה, וכן תפקידי מטה.

אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו!
ליצירת קשר והעברת קו"ח:
[email protected]
073-2588587

ג'ונסון & ג'ונסון מדיקל ישראל
ג’ונסון & ג'ונסון מדיקל ישראל (חטיבה של ג'יי-סי הלת' קר בע"מ) עוסקת בשיווק ומכירה של מכשור רפואי לבתי חולים, מרכזים כירורגיים ומתקנים רפואיים במספר תחומים עיקריים: תחום הפרעת קצב לב, כירורגיה ואורתופדיה.
אנו, המשתייכים לקבוצת החברות של ג'ונסון & ג'ונסון לוקחים חלק משמעותי בהשפעה על איכות חייהם של החולים, הרופאים, האחיות וכל השותפים בעשייה הרפואית היומיומית בתחום, תוך הנעה לשיפור היעילות ושימת דגש על איכות, חדשנות והעלאת איכות הטיפול בחולים.
תחומי גיוס עיקריים: מכירות, תמיכה קלינית ותחום האלקטרופיזיולוגיה.
נשמח שתצטרפו אלינו בעשייה המשמעותית למען הרפואה בישראל!

ליצירת קשר והעברת קו"ח:
[email protected]
09-9601440

יאנסן (ישראל)
חברות יאנסן שייכות לחטיבת התרופות של קבוצת החברות של ג'ונסון & ג'ונסון והינן מהמובילות ומבוססות מחקר בעולם בתחום התרופות.
ביאנסן ישראל (חטיבה של ג'יי-סי הלת' קר בע"מ)מתמקדים בתרופות בתחומי הטיפול: נוירו-פסיכיאטריה, אימונולוגיה, אונקולוגיה, מחלות מטבוליות ומחלות זיהומיות.
אנו מעודדים אוירה שיתופית ופתוחה המאפשרת הזדמנות טובה ביותר לעתיד מקצועי ומעניין לאורך זמן.
באתר יאנסן בשפיים מועסקים עובדים בתחומי רפואה, רגולציה, שיווק ותחומי מטה שונים.
מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם!

ליצירת קשר והעברת קו"ח:
[email protected]
09-9601732

תודה על פנייתך!
צוות גיוס JNJ ישראל

* כל חברה הנזכרת לעיל אחראית באופן בלעדי למידע המפורסם על ידה בעמוד זה לעיל.

הצהרת פרטיות

מועמד/ת יקר/ה,

במסגרת דף זה, הנך מוזמן/נת לשלוח קורות חיים (להלן: "המידע") לצורך הגשת מועמדות למשרות שונות הזמינות בחברות הנזכרות לעיל המשתייכות לקבוצת החברות של ג'ונסון & ג'ונסון (להלן: "הקבוצה").

מידע זה ייאסף ויישמר במאגרי המידע של החברה בקבוצה לה הגשת את מועמדותך (להלן: "החברה") הפועלת כבעלת השליטה במידע. החברה תאסוף את המידע, תשתמש בו לצרכיה העסקיים, לרבות לצרכי מיון וניהול פעולות גיוס והשמה ועמידה במחויבויות חוקיות.

אינך מחויב/ת על פי דין למסור לחברה את המידע, אולם שים/מי לב כי המידע נדרש לחברה על מנת לשקול את מועמדותך. שליחת המידע לחברה מהווה הסכמה בלתי חוזרת מצדך לאמור בהצהרה זו והסכם מחייב בינך לבין החברה הנ"ל ולכן יש לקרוא אותה בעיון רב. אם אינך מסכים/מה לאמור בהצהרה זו, יש להימנע משליחת מידע לחברה בקבוצה.

החברה תהיה רשאית להעביר את המידע אודותיך לחברות אחרות בקבוצה, למטרות המפורטות לעיל לרבות לצורך בחינת מועמדותך, וכן לצדדים שלישיים בהם עשויה להיעזר החברה בהליך הגיוס, כגון יועצים, חברות אחסון מידע, חברות מיון והשמה וכיו"ב. במסגרת האמור מובהר, כי החברה עשויה להעביר את המידע אודותיך אל מחוץ לישראל, לרבות למדינות שאינן בהכרח מבטיחות רמת אבטחת מידע כפי הנהוג בישראל. בנוסף, החברה תהיה רשאית להשתמש, להעביר או לגלות מידע אודותייך לצדדים שלישיים ככל שהדבר נדרש על פי דין, במסגרת ניהול הליכים משפטיים נגד החברה או אחת מחברות הקבוצה ו/או ככל שהחברה תארגן את פעילותה במסגרת גוף אחר.

בהתאם ובכפוף לדין החל, הנך זכאי/ת לפנות לחברה אליה שלחת את המידע בבקשה לעיין במידע אודותיך השמור במאגר מידע או למחקו (אם מצאת שהמידע שנשמר אודותיך אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן). פנייה כזו יש להפנות לתיבת הדוא"ל אליה שלחת את המידע והיא תטופל בהתאם ובכפוף להוראות הדין.

לתשומת ליבך, הצהרה זו חלה באופן בלעדי בכל הנוגע למידע ששלחת בהתאם למפורסם בעמוד זה, וזאת, חלף כל מדיניות פרטיות אחרת המופיעה באתר בו מפורסם עמוד זה www.acuvue.co.il. למעט אם נאמר אחרת במפורש בעמוד זה לעיל או בהצהרת פרטיות זו, התנאים וההתניות, מדיניות העוגיות והצהרת הנגישות המפורסמים באתר בו מפורסם עמוד זהיחולו על השימוש שלך בדף זה, בשינויים המחויבים.

אנו שומרים על זכותנו לבצע שינויים בהצהרת פרטיות זו. בכל מקרה של שינוי כאמור תפורסם על-כך הודעה בעמוד זה והאמור בהצהרה ששונתה יחול על כל מידע שתמסור החל ממועד פרסום השינוי.