תנאים והגבלות

לקבלת שובר ההתנסות חינם, הורד והדפס את השובר או הצג את השובר במכשיר החכם שלך, וקבע פגישה אצל אופטומטריסט מקומי המשתתף בתוכנית על פי רשימת החנויות המעודכנת באתר.  אם האופטומטריסט מחליט שעדשות מגע  ®ACUVUE מתאימות לצרכיך, מסור לו את השובר וקבל ערכת התנסות חינם.

  1. בכפוף לבדיקת התאמה ולשיקול דעתו הבלעדי של האופטומטריסט. ההצעה תקפה למרכיבים חדשים של עדשות מגע ACUVUE®. ייתכן שיחולו עליך הוצאות בדיקה והתאמת עדשות, עלויות אלה אינן כלולות בהצעה.
  2. ההצעה כוללת 10 עדשות מגע חד יומיות (1-DAY ACUVUE® MOIST או 1-DAY ACUVUE® TruEye® או 2 עדשות מגע לשימוש חוזר המומלצות לשימוש במשך שבועיים (®ACUVUE OASYS)
  3. עדשות המגע להתנסות בחינם יינתנו לך בכפוף לזמינות המוצר בזמן ביקורך אצל האופטומטריסט.
  4. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל בגילאי 18 ומעלה
  5. לא ניתן להחליף את השובר בכסף, להחליפו במקרה של אובדן/נזק, לפרוע אותו כנגד רכישה באמצעות חיוב ישיר או להשתמש בו בשילוב עם כל הצעה אחרת. לא יינתן כל החזר על החזרת עדשות שניתנו חינם.
  6. בהשתתפותך בהטבה זו, אתה מקבל עליך תנאים והגבלות אלה של חברת ג'י סי הלת' קר בע"מ. החברה שומרת לעצמה הזכות להפסיק ו/או לשנות את ההטבה בכל עת. אין כפל מבצעים והטבות, מימוש חד פעמי לאדם, באופטיקה אחת בלבד, למימוש עד  31/12/2016,  ט.ל.ח.
  7. עדשות מגע הן אביזר רפואי ומתואמות באופן מקצועי רק על ידי אופטומטריסט או רופא עיניים.

 

לקריאת תקנון פעילות: "איך הכל השתנה עם אקיוביו?"

לתקנון הפעילות