על ®ACUVUE

על מותג ®ACUVUE

העיניים שלך הן ההשראה שלנו. כבר יותר משלושים שנה שאנו פועלים במרץ לייצור עדשות מגע שיתאימו בהרמוניה במיוחד לעיניך, לסגנון החיים שלך ולצורכי תיקון הראייה שלך. אנו מבינים כמה חשובה לך ראייתך, ומתוך מסירותנו לייצר מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, הצבנו לעצמנו משימה להפוך לחברת עדשות המגע המובילה בעולם.

העיניים שלך הן ההשראה שלנו.

כבר יותר משלושים שנה שאנו פועלים במרץ לייצור עדשות מגע שפועלות בהרמוניה עם העין הטבעית ומתאימות בבמיוחד, לסגנון החיים ולצורכי תיקון הראייה של כל אדם.

מכיוון שאנו מבינים כמה חשובה לך ראייתך, ומתוך מסירותנו לייצר מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, הצבנו לעצמנו משימה להפוך לחברת עדשות המגע המובילה בעולם

2014
ACUVUE®‎ מייסדת את מכון The Vision Care Institute®‎ לאופטומטריסטים וסטודנטים לאופטומטריה. המכון, המכונה היום Johnson & Johnson Institute, מונה 26 מרכזים בארבע יבשות ומארח יותר מ-125,000 מומחים לבריאות העין בשנה בכל העולם.

החזון שלנו באקיוביו:
לשפר את הראיה של כל אדם, בכל מקום, בכל יום, תוך שימוש בטכנולוגיות וחדשנות מוצרית.

אקיוביו וחדשנות

חדשנות במעבדות

מעולם לא האטנו בחיפוש אחר חומרים חדשים, נוסחות חדשות ודרכים חדשות לאפשר לאנשים ראייה צלולה יותר, נוחה יותר ועיניים בריאות יותר. כיום, מיליוני אנשים נהנים מרמות חדשות של ראייה, נוחות, חופש וביצועים, עם הטכנולוגיות הנוחות המתקדמות שלנו, כגון LACREON®, HYDRACLEAR®, HYDRACLEAR PLUS, HYDRACLEAR®, HydraLuxe™, HydraMax™. עבור אנשים עם אסטיגמציה שלא הצליחו להרכיב עדשות מגע בנוחות, יש את הטכנולוגיה החדשנית שלנו BLINK STABILIZED™ . עבור אנשים עם פרסביופיה עיצבנו את העדשה שלנו בטכנולגיית STEREO PRECISION™.

המסע שלנו על מנת לעזור לאנשים לראות טוב יותר, מתרחב כל העת, עם רעיונות חדשים, גילויים מדעיים חדשים וטכנולוגיות חדשות.

כיתות חדשנות

היבט נוסף במסענו עבור ראייה טובה יותר הוא משאב מקצועי לרופאים - THE VISION CARE INSTITUTE®, LLC. במכון, הרופאים וסטודנטים לרפואת עיניים לומדים על טכנולוגיית האבחון העדכנית ביותר וטיפול בראייה באמצעות הדרכה מעשית ותרחישים אמיתיים.

מכון זה תוכנן במיוחד כדי להשלים את תוכניות הלימודים של בתי הספר לאופטומטריה, המכון מציע קורסיי הכשרה טכנית, קבלת החלטות, פתרון בעיות בקבוצה, מיומנויות תקשורת עם המטופל. בעבודה משותפת, המטרה שלנו היא לעזור להם לספק את הטיפול הטוב ביותר, העדכני ביותר עבור מטופלים כמוך.

למידע נוסף THE VISION CARE INSTITUTE® >

אודות ג'ונסון אנד ג'ונסון ואיכות הסביבה

מטרתנו היא לשפר את בריאותם ורווחתם של אנשים בכל מקום. כדי להגשים מטרה זו, עלינו להגן על הסביבות שבהן אנו עובדים וחיים. כבר מזמן זיהינו את התלות ההדדית הקריטית בין בריאות האדם לבין בריאותו של כוכב הלכת שלנו. אנו מבינים כי פגיעה סביבתית מאיימת על בריאות האדם, וכי יש לנו אחריות להגן על הסביבה.

כדי לסייע לנו לצמצם את טביעת הרגל הסביבתית שלנו, הקמנו יעדים של Planet Plan בתחומי השימוש באנרגיה, שימוש במים, נייר ואריזה, הפחתת פסולת, ניהול מוצרים, מגוון ביולוגי ועוד. בפיתוח מטרות אלו, פנינו לעורכי דין רבים, כולל פקידי ממשלה, קבוצות איכות הסביבה, חברות אחרות ומנהיגי מחשבה אקדמיים. אנו בטוחים כי המטרות הבריאותיות שלנו מ- 2010 יעזרו לשמור על הפלנטה שלנו .

אודות ג'ונסון אנד ג'ונסון ותרומה לקהילה

במשך שנים רבות תמכנו במגוון ארגונים קהילתיים בקידום בריאותם ורווחתם של הנזקקים. השותפים הקהילתיים שלנו מראים לנו היכן הנתינה שלנו יכולה לעזור יותר. אנו מקשיבים להם ולומדים מהם כך שהתוכניות שאנו תומכים בהן משפיעות בצורה משמעותית על חייהם של אנשים.

קראו עוד על הפעולות הקהילה שלנו >