.קונים אריזת 90 עדשות מגע של אקיוביו אואזיס יומיות ומקבלים את השניה בחצי המחיר

לירן ממליץ על עדשות מגע אקיוביו
 

בתוקף עד: 31.10.19, להשיג בחנויות האופטיקה ברחבי הארץ,  עד 4 הטבות ללקוח
אין כפל מבצעים. בכפוף לתקנון, ט.ל.ח

ציטוט לירן מתאהב בשירי

 

1. Euromonitor International Limited; Eyewear 2018 research edition. מכירות קמעונאיות של עדשות מגע כפי שנחקר על ידי חברת יורומוניטור ב-32 מדינות

 

 

עדשות מגע איך מתחילים?

בואו להתחיל ולהתנסות ללא עלות* בעדשות מגע ®ACUVUE עוד היום.

האופטומטריסט יוכל לסייע באיתור עדשות המגע ®ACUVUE המתאימות לך.

*לתשומת לבך: ייתכן שיחולו עליך עלויות בדיקת עיניים והתאמה עדשות מגע על-ידי איש מקצוע. ההצעה מיועדת לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה בלבד. התנסות אחת לאדם. התאמת העדשות בכפוף לשיקול דעתו המקצועי של האופטומטריסט בלבד. למימוש רק במכוני האופטיקה המשתתפים. ראה קישור לתנאים וההגבלות המלאים.

1. נתוני JJV מ-2015. במחקר שבדק הרכבה יומית במשך שבוע אחד, השתתפו 119 מרכיבי עדשות מגע רכות, 81.5% לא הרגישו כלל עייפות של העיניים או הרגישו עייפות כזו לעתים רחוקות.
2. נתוני JJC מ-2016. התכונות העיצוביות והביצועים של עדשות המותג ACUVUE OASYS® 1-DAY בטכנולוגיית ™HydraLuxe לאסטיגמציה
3. נתוני JJV מ-2015. במחקר שנערך בארצות הברית ובדק הרכבה יומית במשך שבוע אחד השתתפו 119 מרכיבי עדשות מגע רכות, 81.5% לא הרגישו כלל עייפות של העיניים או הרגישו עייפות כזו לעתים רחוקות.
4. נתוני JJV מ-2015, טכנולוגיית ™HydraLuxe.
5. נתוני JJV מ-2016. התכונות העיצוביות והביצועים של עדשות המותג ACUVUE OASYS® 1-Day עם טכנולוגיית ™HydraLuxe לאסטיגמציה

כל עדשות המגע ממותג ®ACUVUE הינן בעלות חסימת UV ועוזרות לתת הגנה מפני מעבר של קרינת UV מזיקה אל הקרנית ופנים העין. עדשות מגע חוסמות UV אינן מהוות תחליף למשקפיים חוסמי UV כגון: משקפי מגן או משקפי שמש חוסמי UV, מאחר והן אינן מכסות לחלוטין את העין והאזור סביב לה. המשיכו להשתמש במשקפי שמש חוסמי UV כפי שהומלץ לכם על ידי המומחה לבריאות העין.